25.05.2018 -Tuzla.Net | İlçemizin Portalı & Firma Rehberi

SEM BOYA KİMYA LTD.ŞTİ.

ADRES
Kimya sanayicileri sitesi organize sanayi bölgesi A-7 Parsel Tuzla/İSTANBUL
TELEFON
(0216) 593 20 30 (Pbx)
FAKS
(0216) 593 20 35
WEBSİTE
semkimya.com
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

1988 yılında, boya sanayi yan ürünleri koluna hizmet etmek amacıyla kurulan Sem Boya Kimya San. Tic. Ltd. Şti., boya katkı malzemeleri üretiminde faaliyet gösteren öncü bir kuruluştur.

Firmamızı ayakta tutabilmek ve varlığını sürdürebilmek için müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, ürün ve servis kalitesi bilinciyle yüksek kapasiteyi değil, ekonomik ve yüksek kaliteli ürün üretmeyi amaçlamıştır. Bu amaçla bugün, dünya devleriyle rekabet eder duruma gelmiştir.

Yetişmiş insan gücüne yatırım yapan ve çalışanların da memnuniyetini gözeten Sem Boya Kimya San. Tic. Ltd. Şti., tüm çalışanlarının eğitimlerine de ağırlık vererek, sisteme onlarında katılımlarını sağlamış, hızlı ve emin adımlarla ilerlemeye devam etmiştir. Bu bilinç ile hareket ederek, üretim kalitesini 2000 yılında ISO 9001:2000 Kalite Belgesi ile belgelendirmiştir.

Türkiye’de boya kimyasalları konusunda bu kadar çeşitli yerli üretim yapan tek firma olmanın gururunu taşıyan Sem Boya Kimya San. Tic. Ltd. Şti., geniş ürün yelpazesini, yurt dışındaki gelişmeleri takip etmesine, bilgi alışverişine ve AR-GE çalışmalarına borçludur.

AR-GE çalışmaları, kendi kimya mühendislerimizden oluşan uzman kadro ile üniversite ve yurt dışından aldığımız teknik destek işbirliği içinde yürütülmektedir.

Müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamak, sektördeki sorunlarına kalıcı çözümler getirmek, kaliteli, standart ürün üretmek ve onlar için güvenilir bir tedarikçi olmak için AR-GE ve Kalite Kontrol Labrotuvarları kurulmuştur.

Tuzla Kimyacılar Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren firmamız, 2000 ton/yıl üretim kapasitesine sahip olup, hem yurt dışına bağımlılığı azaltmakta hem de yaptığı ihracatlarla Türk Ekonomisine önemli katkıda bulunmaktadır.

2004 yılında kurduğu Turkuaz Kimya Sanayi Tic. Ltd. Şti. ile boya hammadde pazarlama faaliyetlerini arttırmayı hedeflemektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ