25.05.2018 -Tuzla.Net | İlçemizin Portalı & Firma Rehberi

HAKİ KİMYA TEKSTİL SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

ADRES
İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Org. San. Bölgesi Melek Aras Bulvarı No:29 Tepeören / Tuzla İSTANBUL
TELEFON
+90 216 593 36 16 (pbx)
FAKS
+90 216 593 36 18
WEBSİTE
hakikimya.com.tr
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

2008 yılı başında kurulan firmamız; Haki Kimya, kimya sektöründe tekstil ve deterjan kimyasalları konusunda hizmet vermektedir. 2009 yılında yaptığı yatırımlarla, deterjan üretim tesisini kurmuş ve faaliyete geçmiştir.

Firmamız, Tuzla Kimya OSB’nde olup, 22 metrelik Spray Dry Kulesiyle sayılı firmaların arasına girmiş ve deterjan üretimini gerçekleştirmeye başlamıştır. Her türlü reçetede deterjan üretimi yaparak kimyasal hammadde tedarikini de sağlamaktayız. Firmamız, 1000m2 kapalı, 2000m2 açık olan tesisinde aylık 1000 ton toz deterjan üretmektedir. Şirketimizin lokasyon avantjlarıda bize butik bir işletme görüntüsü sağlamaktadır.

Haki Kimya, genç işletmesi ile sektöründe başarılı bir şekilde rekabet edebilmek için, yatırımlarına ve kapasitesini arttırmaya yönelik çalışmalarını, üretimi devreye alır almaz devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim-satış temel prensibi olan Haki Kimya, fabrikamız bünyesindeki toz deterjan ünitemiz haricinde sıvı deterjan ve temizlik maddeleri üretimi için çalışmalarını da tamamlayarak çok yakın zamanda aynı kalite politikasını sürdürerek, sektördeki hayatına devam edecektir.

Şirketimizin misyonu, her zaman müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, yeniklikleri takip edip uygulayıp kendilerine sunmaktır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ