25.05.2018 -Tuzla.Net | İlçemizin Portalı & Firma Rehberi

HASANOĞULLARI TUZ DERİ VE KİMYASALLARI SIVI VE KATI YAKIT NAKLİYAT İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ.

ADRES
İstanbul Org. Deri San. Bölg. Vakum Cad. No:8 D-2A , Tuzla / İstanbul
TELEFON
0216 394 01 32
FAKS
0216 394 01 33
WEBSİTE
hasanogluderi.com
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Deri üretiminde kaliteli üretim ilkesiyle yola çıkan firmamız, 1993 yılından itibaren İstanbul Deri Sanayi bölgesinde imalat yapan firmalar arasındaki saygın yerini almıştır.

Hasanoğlu Deri, İstanbul Organize Deri Sanayi Bölgesi’nde, günün son teknoloji ürünleri kullanılarak kurulan tesisinde üretimine son hızla devam etmektedir. Kaliteli üretim ve hizmet anlayışıyla çalışmayı kendisine prensip edinen şirketimiz, günün rekabet koşullarında bu amacını gerçekleştirebilmek için gereken tüm yatırımlara öncelik vermekte ve halen bu yatırımlarına devam etmektedir.

Şirketimiz, Ayakkabılık, Döşemelik, Kemerlik ve Saraciyelik Deri üretimindeki profesyonel çalışmalarıyla, Türkiye’de kemer, döşeme, ayakkabı ve saraciye konusunda kaliteli ürünleri piyasaya sunan sayılı firmaya, kaliteli bir tedarikçi olarak üretim yapmaktadır. Bunun yanında, İhracatını arttırarak, Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerinden gelen talepleri de karşılamaktadır.

Üretim kalite ve kapasitesini her zaman üst seviyede tutan firmamız makina parkını en son teknoloji ürünler ile güncel tutmakta ve modernizasyon çalışmalarına her zaman önem vermektedir.

Yaklaşık 6.000m2’lik bir alanda kurulu tesisimizde bugünkü teknolojik imkanlarımız doğrultusunda yaklaşık 6000 ton yıllık hamderi işleme kapasitesine sahibiz. Üretimimizde kullandığımız hamderinin kalitesine yöresine ve muhafaza şartlarına büyük önem göstermekteyiz. Ürünlerimizdeki çeşitlilik üretimin her aşamasında maksimum dikkat ve kontrol gerektirdiğinden kalifiye bir ekip ve uzman idarecilerle çalışmaktayız.  Üretim planlamasına bağlı kalınarak verilen temrin sürelerine uymak en önemli prensiplerimiz arasındadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ