25.05.2018 -Tuzla.Net | İlçemizin Portalı & Firma Rehberi

ÖZEL SAFRAN TEMEL LİSESİ

ÖZEL SAFRAN TEMEL LİSESİ
Özel Tuzla Safran Temel Lisesi

f3

Özel Safran Temel Lisesi olarak İstanbul Tuzla’da butik bir özel okul olarak hizmet vermekteyiz. Okul ve dershane mantığını harmanlayıp sizleri geleceğe hazırlıyoruz. Yepyeni eğitim anlayışımız ve programlarımız ile hedeflerinize ulaşmanızda sizlere yol haritası çiziyoruz.

Safran Temel Lisesi Olarak, Öğrencilerimizi 9. Sınıftan Başlayarak 12. Sınıfa Kadar Üniversite Sınavlarına Hazırlamayı Hedefliyoruz. Uzman Eğitim Kadromuzla, Düzenli Ve Disiplinli Eğitim Anlayışımızla; Öğrencilerimizi Hedefledikleri Üniversite Ve Bölümlere Yerleştirmeyi Asıl Hedef Olarak Görüyoruz.

Özel Tuzla Safran Temel Lisesi Sadece Klasik Bir Okul Değildir, Aynı Zamanda Tüm Eğitim-Öğretim Ihtiyaçlarınızı Karşılayabileceğiniz Kompleks Bir Eğitim Yuvasıdır. Hem Okul Hem Dershane Hem Etüt Merkezi Hem De Kurs Olarak Tüm Hizmetleri Aynı Çatıda Topladık. Okulumuz Dışında Başka Hiçbir Eğitim Desteğine Ihtiyacınız Olmadan, YGS-LYS Hazırlıklarını Kurumumuzda Rahatça Sürdürebilirsiniz. Böylece Gereksiz Zaman Kaybını Da Önlersiniz.

Üniversite Sınavlarına Hazırlık Çalışmalarının En Yoğun Olduğu 11. Ve 12. Sınıflarda; Uzman Ve Deneyimli Öğretmen Kadromuz Ile Öğrencilerimizin Hedeflerine Ulaşmasına Rehberlik Yapıyoruz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ